מומחים להברקה קריסטלית לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים להברקה קריסטלית לשירותך

ניקיון הבית ניכר בראש וראשונה במראה נקי ומבריק של מרצפות הבית. מרצפות מבריקות משדרות ניקיון ואסתטיקה. גם אם אתה מקפיד על ניקיון קבוע ויסודי, ברבות השנים תתחיל לראות את פגעי הזמן על האריחים. פגעי הזמן כוללים שחיקה של המרצפות, היווצרות שריטות ומראה מט וישן. התיישנות זו של המרצפות פוגמת במראן החיצוני ובתחושת הניקיון והצחצוח שהן אמורות להעניק לבית.

סביר להניח שהשאלה האם ייתכן וצריך להחליף מרצפות עברה בראשך, אך התשובה שלנו היא שממש אין צורך. בעזרת שיטת הברקה קריסטלית, הנקראת גם פוליש קריסטל, ניתן לחדש את מראה הרצפות ולהחזיר להן את הברק, הזוהר והניקיון.

מתי כדאי לעשות הברקה קריסטלית?

ההברקה הקריסטלית מתאימה הן למרצפות חדשות לשם הגנה עליהן ושמירה על מראן המבריק לאורך זמן ולחילופין מתאימה השיטה למרצפות שהתיישנו ויש צורך בחידושן והברקתן.

שיטת ניקיון זו מתאימה למרצפות בחדרים וחללים פנימיים. היא אינה מתאימה למשטחים חיצוניים כמו לדוגמא בחצר. כמו כן, היא תתאים לכל סוגי המרצפות העשויות אבן, אך אינה מתאימה למרצפות גרניט פורצלן וקרמיקה, שכן לסוגים אלו יש  שיטות ניקוי ייחודיות אחרות.

היתרונות של השיטה

  • היא מחדשת ומשמרת את מראה המרצפות ויוצרת מראה מרהיב, נוצץ וזוהר.
  • היא משמרת מראה זה לאורך זמן.
  • בניגוד לשיטות ניקוי אחרות היא אינה גורמת לרצפה להיות חלקה. רצפה חלקה מהווה סיכון להחלקה וחשש לפגיעה בעיקר אצל ילדים וקשישים.
  • האיטום העמיד מונע שריטות, סימני גרירה וכתמים.

חברת הניקיון שלנו מיומנת ובעלת נסיון רב שנים וידע מקצועי בכל השיטות ואמצעי ניקיון הרצפות בדירות, בתים ומשרדים. הברקה קריסטלית הינה שיטת ניקיון מורכבת, העושה שימוש במכשירים חדשניים ובחומרים ייחודיים. על מנת להפיק את התועלת המרובה ביותר מן התהליך חשוב כי רק אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים יעשו את העבודה.

ככה זה עובד: שלב אחרי שלב

זוהי שיטת ניקיון חדשנית, אשר בעזרת ציוד ייחודי גורמת למהפך במראה הרצפות. השיטה הופכת מרצפות ישנות ודהויות לבעלות מראה מבהיק כחדשות.  בעוד השלבים הראשונים עוסקים בניקוי המרצפות והברקתן, מתמקד השלב האחרון בהבטחת שימור הברק והגנה על המרצפות לאורך זמן.

לפני תחילת העבודה יש לנקות היטב את הרצפה. בשלב ראשון עוברות המרצפות תהליך של חימום וקרצוף באמצעות צמר פלדה. לאחר חימום הרצפות אנו עושים שימוש בחומר אותו מחדירים למרצפות. למכונה מברשות המחדירות את החומרים בתנועה סיבובית ומהירה. חומר מיוחד זה אוטם את האריחים ובכך מגן עליהם מפני שריטות, חלחול של נוזלים, היווצרות כתמים, שחיקה ובלאי.

על מנת לשמר את מצב הרצפות כזוהרות ומבריקות במשך שנים מומלץ לחזור על ההברקה הקריסטלית אחת לשלוש שנים לערך.

קריאה נוספת על: ליטוש רצפות.

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר