כל מה שחשוב לדעת על ניקיון דירה ישנה

הזמינו אותנו

כל מה שחשוב לדעת על ניקיון דירה ישנה

צפויים לעבור דירה בקרוב ומדובר בדירה ישנה מאוד? גרים כבר שנים באותה דירה ישנה ומרגישים שהגיע הזמן לניקיון יסודי?  הגעתם למקום הנכון. המומחים של גד קלין מספקים שירותי ניקיון מיוחדים לניקיון דירות ישנות ויודעים כיצד להתאים עבורכם את שיטות הניקיון היעילות והמשתלמות במיוחד.

חשוב לציין שכאשר אומרים דירה ישנה יש לקחת בחשבון את השאלה, עד כמה היא ישנה ולאן אנחנו שואפים להגיע אחרי הניקיון.

מיותר לציין שאם זו דירה בשכירות אף אחד לא ישקיע בשיפוץ ולפעמים, גם כשזו הדירה שלנו, לא תמיד יש לנו כסף ו/או רצון להוציא הון תועפות של שיפוץ, אם אפשר להיעזר בחברת ניקיון מקצועית וכך להשיג לדירה הישנה מראה חדש, נקי ונעים. בכתבה הבאה נסביר בדיוק מה כולל ניקיון של דירות ישנות ונדון בנקודות שחשוב לקחת בחשבון לפני שסוגרים עם חברת ניקיון ומתחילים לנקות.

מה כולל הניקיון של דירה ישנה?

ראשית יש לברר האם מדובר בניקיון דירה לפני מעבר או בניקיון דירה ישנה שכבר גרים בה. ניקיון דירה לפני מעבר לא אחת ידרוש מצוות הניקיון לפנות את תכולת דירה. לעומת זאת, ניקיון דירה שכבר גרים בה, ידרוש ניקיון רהיטים יסודי. כמו כן, בשני המקרים מומלץ מאוד לצבוע את הבית, שכן צבע מעניק לחלל מראה נוצץ יותר ויכול לגרום גם לדירה ישנה מאוד להיראות נפלא.

כמובן שצבע זה לא הדבר היחידי שעושים כשמנקים דירה ישנה וכדאי לדאוג גם לניקיון של הרצפה. בדירות ישנות הרצפה תמיד צוברת לכלוך וכמו כן, כתמים קשה להסיר. גם אם דאגתם לנקות את הבית בתדירות גבוהה ואתם מגדירים את עצמכם כאנשים ששומרים על ניקיון, זה עדיין לא מספיק. יש בלאי שנוצר עם השנים, שאותו שום סמרטוט לא יוכל להסיר.

לכן, כדאי מאוד לבצע פוליש לרצפה והיה והמצב חמור מאוד, ניתן לבצע גם ליטוש רצפות. כך או כך, הבחירה בסוג הפוליש ו/או הקרצוף צריכה להיעשות על ידי מומחים ורק אחרי בחינה מדויקת של סוג הרצפה ומצבה.

פוליש לרצפה ישנה זו עבודה למקצוענים ולכן חשוב מאוד לבחור חברת ניקיון וותיקה ואמינה. בנוסף, חברת הניקיון תבצע ניקוי יסודי גם בחדרי האמבטיה שיכלול ניקוי אמבטיות וקרמיקה, ניקוי חלונות ומסילות, ניקיון במטבח, בחדרי השינה וכך הלאה.

לקחת בחשבון לפני שמתחילים:

אחרי שהבנתם מה בדיוק אתם רוצים לנקות בדירה והאם אתם זקוקים גם לשירותי צביעה, פוליש וכיוצא בזה, כדאי לקחת בחשבון כמה נקודות וביניהן - האם חברת הניקיון זמינה לנקות את ביתכם בשעות שנוחות לכם? האם יש אחריות? האם צוות הניקיון משתמש במכונת פוליש מקצועית ובחומרי ניקוי איכותיים? האם מורחים סילר לשמירה על המראה של הרצפה וכדי למנוע החלקה? ועוד שאלות נוספות וחשובות.

רק אחרי שתענו על כל השאלות הללו ותוודאו שכל הקצוות סגורים, תוכלו להפקיד את דירתם הישנה בידיהם של עובדי הניקיון. אגב, אנו בגד קלין מעניקים אחריות על הניקיון של דירות ישנות לכלל לקוחותינו ולא זאת בלבד, אלא שאנו מספקים גם שירותי הדברה חינם על כל שירות של ניקיון דירה ישנה. כמו כן, נחדד שמדובר בשירות חד פעמי שניתן בהתאם לצרכי הלקוח.

ניקוי דירה ישנה רק עם מומחים!

כפי שכבר הצלחתם להבין, ניקיון של דירה ישנה זה עסק למומחים ואנו בחברת גד קלין ערוכים לתת מענה מיטבי לכל דרישת ניקיון שתעלה בדירה ישנה ובכלל. העלויות לניקיון דירות ישנות משתנות בהתאם לגודל הדירה ולשירותי הניקיון שנדרשים בה. למשל, העלויות לפוליש קריסטלי ופוליש ווקס אינן זהות, שכן החומרים שונים.

אנו מבטיחים לנקות את דירתכם ביסודיות ומתחייבים שבסוף הניקיון הדירה שלכם תיראה ממש כמו אחרי שיפוץ.

מומחי הניקיון שלנו כאן לשירותכם לכל שאלה או בקשה 1-800-50-50-30

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר