מומחים לניקיון דירה חדשה

הזמינו אותנו

מומחים לניקיון דירה חדשה

על הנייר זה היה נראה כל כך יפה. הדירה החדשה נוצצת מבעד לתמונות בעלון הפרויקט ובתוכניות האדריכליות, חדרים מבריקים, חלונות מצוחצחים, התחלה חדשה. קנית דירה חדשה והגיע הזמן להיכנס פנימה, אך רגע לפני שהיא מוכנה נשאר רק דבר אחד קטן אבל חשוב, לנקות.

כדי שהדירה שלך תראה כמו שהיא נראתה בעלון הפרויקט, כמו שהיא נראתה כשבחרת בה, היא חייבת להיות נקייה ובדיוק בשביל זה יש את שירותי הניקיון של גד קלין.

בתהליך הבנייה מצטברת הרבה מאוד פסולת, אתה בטח מכיר את זה. המגלשה שיוצאת מחלון הדירה לתוך מכולה ליד הבניין, שופכת לתוכה את הלכלוך ושאריות חומרי הבנייה. לכלוך זה לא מצטבר רק בפח וליד הבניין, אלא גם בדירה עצמה.

ניקיון דירה חדשה מחלקי זכוכית, חתיכות אבן, גבס ושאר פסולת הוא קריטי ואם לא יתבצע, זה עלול להוות גורם מסוכן בכניסה לדירה החדשה. גד קלין מומחים בניקוי בתים ודירות חדשות ואנו מתחייבים לפנות הפסולת, לנקות את הדירה ולדאוג לכך שהכניסה תהיה בטוחה ונקייה.

לא משנה אם זאת דירה חדשה, משופצת או ישנה, בכניסה למקום חדש ניתנת לך הדמנות לנקות כמו שצריך. לפני שתכניס רהיטים שאחר כך יהיה קשה להזיז, תמונות שיתלו על הקירות ושאר אביזרי בית שישארו במקומם, כדאי מאוד לנקות את הדירה באופן יסודי.

אנו נסייע לך לנצל את ההזדמנות הזאת ולעשות ניקוי יסודי ומקצועי לדירה לפני שתשתקע בה. זאת ההזדמנות שלך לדירה נקייה שבה אפשר לעשות התחלה חדשה.

עוברים דירה? לא נכנסים לפני ניקיון

כאשר אתה נכנס לדירה חדשה אתה רוצה להיות בטוח שהיא מוכנה למגורים, מוכנה לחיים. על מנת להבטיח זאת חברת גד קלין מספקת שירותי ניקיון שיסירו דאגות מלבך. חיטוי משטחי אמבט ומשטחי בישול על ידי ניקוי בקיטור יעלימו כל חשש בשימוש ראשון במטבח ובשירותים. שיטת הניקיון המשוכללת מסלקת שאריות לכלוך וחומרים מסוכנים שהצטברו בזמן הבנייה או גם בשימוש של שנים. ניקיון בקיטור מבטיח לך שההכניסה לדירה חדשה תהיה בטוחה.

כמו כן, אנו מכירים את שיטות הניקיון לכל משטח אפשרי. החל בניקוי מרצפות יסודי שיצחצח ויבריק את הרצפה בביתך, בין אם אלו מרצפות חדשות ובין אם לא.  בעזרת שימוש במכונות חדישות וצוות מיומן אנו מבטיחים לך ניקיון יסודי שלא רק יעלים את הלכלוך, אלא יבריק ויתן לרצפה שלך ולדירה כולה את המראה החדש והמיוחל עליו חלמת.

כדי להבטיח שהניקון והמראה החדש ישארו לאורך זמן אנחנו בגד קלין מספקים שלל פתרונות ניקיון דירה חדשה, כולל הגנה מקסימלית ושמירה על הדירה החדשה שלך. טכנולגית הפוליש על סוגיה השונים נותנת לך אפשרות בחירה בין שיטות פוליש שיגנו על המרצפות שלך וישמרו על המראה החדש של ביתך לאורך שנים ובכלל זאת: פוליש אקריל, ווקס, קריסטל וטיפול מתאים לכל סוג משטח במגוון טכניקות מתקדמות.

תן למומחים שלנו לעבוד בשבילך!

אנו מתמחים בניקיון דירות, בתים ומשרדים. בדומה לבחירה באריחים היפים ביותר ובמזגן המשוכלל ביותר לדירה החדשה שלך, גם בניקיון חשוב להקפיד על חברה מנוסה ומקצעונית.

ניקיון דירה חדשה עם גד קלין מבטיח לך את שיטות הניקיון החדשות והמקצעיות ביותר תחת נקיטת כל אמצעי הזהירות על מנת לשמור על הדירה החדשה שלך מבריקה ומצוחצחת. החברה מפורסמת בשירותי ניקיון חדשניים ומשוכללים שיתנו לדירתך החדשה את המראה הכי טוב בסביבה כדי שתוכל להיכנס לגור בה ללא חששות ועם ראש שקט בנוגע לניקיונה.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת פנה/י אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר