ניקוי בתי דיור מוגן ובתי אבות

הזמינו אותנו

ניקוי בתי דיור מוגן ובתי אבות

ברחבי ישראל ישנם עשרות בתי אבות ורשתות דיור מוגן שמהווים בית חם לעשרות אלפי אנשים בני גיל הזהב. חברת גד קלין מספקת שירותי ניקיון לכמה מהרשתות הגדולות בתחום, בכל הנוגע לתחומים הבאים:

לאורך השנים האחרונות אנו מספקים את השירותים שלנו למגוון לקוחות מוסדיים בכל רחבי הארץ ובין השאר גם לבתי אבות ולבתי דיור מוגן מוכרים מאזור חיפה בצפון ועד לבאר שבע בדרום.

בכל אחד מהבתים בהם אנו עובדים ישנם מאות דיירים ומטבע הדברים, קיים צורך לנקות ולתחזק את הבתים ברמה הגבוהה ביותר ולשם כך חשוב מאוד להזמין חברת ניקיון מקצועית לטובת ביצוע שירותי ניקיון מיוחדים בהתאמה לדרישות של המקום, למשל ניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון אחרי צביעה וכך הלאה.

צוותי העובדים של גד קלין יבצע בבית האבות או בדיור המוגן את הניקיון היסודי והמקצועי ביותר וזאת על מנת לדאוג שרמת החיים של הדיירים תישאר גבוהה, שסביבת המגורים תהיה מטופחת ונעימה ושאיכות החיים תשמר על הצד הטוב יותר.

בכל בית דיור מוגן ישנם שטחים ציבוריים נרחבים כמו: לובי, אולמות אירועים, אולם הצגות, חדר אוכל, בית קפה, חדר כושר, חדרי כביסה, אולמות שירות ועוד.

לאור התנועה הרבה והפעילות השגרתית של הדיירים יש צורך לנקות את שטחי הציבור באופן יסודי בעזרת פוליש, ליטוש רצפות או צבע וכיוצא בזה.

מריחת סילר כדי למנוע החלקה, חשובה גם במיוחד במקום שבו דרים אנשים בגיל השלישי, שלא אחת מועדים יותר לנפילות.

שירות הניקיון שלנו יהפוך את הדיור המוגן ליפה יותר, נקי יותר והכי חשוב - נעים יותר לשהות. בתקופה הזו של החיים הנראות של סביבת המגורים משפיעה מאוד על מצב הרוח של המבוגרים ועל כן יש חשיבות גבוהה בשמירה על אזור נקי, מסודר ונוצץ.

אנו נשמח לספק פתרונות ושירות מקצועי ומהיר, 24 שעות ביממה לאורך כל ימות השנה (למעט שבת).

בין רשתות הדיור המוגן ובתי האבות בישראל

  • מגדלי הים התיכון.

  • אחוזת החוף.

  • אחוזת בית.

  • רשת משען.

  • אחוזת ראשונים.

ועוד רשתות ובתי אבות פרטיים בכל רחבי הארץ.

צוותי הניקיון של גד קלין מעניקים שירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, כולל פוליש, ניקוי חלונות פנימי וחיצוני, ניקיון בגובה לבניינים רבי קומות, ניקוי שטיחים כולל שטיחים מקיר לקיר, הברקת רצפות, ניקיון חניונים ועוד.

אנו דואגים לספק לכל אחד מהבתים את השירות הטוב ביותר, כמו לכל אחד מהלקוחות הפרטיים והמוסדיים של החברה.

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי הניקיון המקצועיים של גד קלין לבתי דיור מוגן בכל רחבי הארץ ולקבלת המלצות מלקוחות קיימים אל תהסס לפנות עוד היום אל מוקד שירות הלקוחות שלנו.

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר