כל מה שכדאי לדעת על ניקוי גרניט פורצלן

הזמינו אותנו

כל מה שכדאי לדעת על ניקוי גרניט פורצלן

הרצפה מהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב של הבית ובמרוצת השנים התחלפו ועוד יתחלפו הטרנדים העיצוביים ובפרט אלו הנוגעים לסוג הרצפה. הנראות של הרצפה ולא פחות חשוב מכך, החומר שממנו היא עשויה ורמת העמידות שלה, הם פרמטרים שחייבים לקחת בחשבון לפני שבוחרים ריצוף.

רצפת גרניט פורצלן נחשבת לפופולארית במיוחד בארץ וזאת הן בשל המראה היוקרתי שלה והן משום שהיא אינה מושפעת מתנאי מזג האוויר. כמו כן, לרצפת גרניט פורצלן צפיפות גבוהה וכיוון שהיא איננה מעובדת, יש לה יכולת ספיגה נמוכה. המשמעות הישירה של זה היא הרבה פחות כתמים ועמידות לאורך זמן.

העניין הוא, שהרבה אנשים לא לוקחים בחשבון לפני שהם בוחרים ריצוף מסוג כזה, את העובדה שבשונה ממרצפות אחרות, ניקוי גרניט פורצלן דורש היערכות שונה.

בסקירה הבאה המומחים של גד קלין מסבירים מתי צריך לנקות רצפת גרניט פורצלן, איזה שיטות מומלצות לניקוי גרניט פורצלן ובאיזה חומרי ניקיון אסור להשתמש כדי לנקות גרניט פורצלן.

מתי צריך לנקות רצפת גרניט פורצלן?

התשובה לשאלה מתי צריך לנקות רצפת גרניט פורצלן, תלויה בכמה גורמים. בגדול, מלבד ניקיון קבוע, אנו ממליצים לבצע ניקיון יסודי ומקצועי של הרצפה במצבים של שחיקה, אובדן ברק, דהייה של צבע או במילים אחרות, כשהזמן עושה את שלו ורוצים לחדש את מראה הרצפה.

יתרה מכך, חשוב לנקות רצפת גרניט פורצלן במידה ושיפצתם את הבית וזאת כחלק מניקיון אחרי שיפוץ, שאז לרוב יש צורך להסיר כתמים קשים מרצפת הגרניט פורצלן.

ניקוי גרניט פורצלן נדרש גם במקרים של הצפה בבית וזאת במסגרת ניקיון אחרי הצפה או אם רוצים לבצע ניקיון אחרי צבע וכיוצא בזה.

שיטות מומלצות לניקיון גרניט פורצלן

כדי להחליט באיזו שיטת ניקוי לבחור, חשוב לבדוק איזה סוג של רצפת גרניט פורצלן יש לכם. האם מדובר ברצפת גרניט פורצלן מזוגגת, שמכוסה שכבה עדינה ומבריקה או ברצפה מלוטשת, שמלאה נקבוביות. הגימור המבריק מפחית את רמת השחיקה ולעומת זאת ברצפת גרניט פורצלן מט, הרצפה עמידה גם לנוזלים ואפילו לכימיקלים.

לפני שניגשים למלאכת הניקיון מוכרחים לוודא האם מדובר בגרניט פורצלן עם גימור מבריק או מט וזאת על מנת להתאים את שיטת הניקוי, המכשור והחומרים, כדי שיוכלו לנקות את הרצפה בצורה מיטבית ובלי לפגוע בה.

בהנחה שרוצים לנקות את הרצפה נקודתית, לדוגמא אם נשפך עליה שמן, יש כמה שיטות ביתיות לשם כך וכולן מתאימות גם לרצפה מבריקה וגם לרצפה מט. השיטות המומלצות לניקוי ביתי הן שימוש במים מעורבבים באבקת כביסה, ספוגית הפלא, סבון כלים, נוזל לשטיפת גרניט פורצלן, לדוגמא פוליויקס לטיפול ברצפות גרניט פורצלן וקרמיקה של סנו וכן שיטות ביתיות נוספות ויעילות.

חשוב מאוד לוודא שבכל מקרה של ניקוי גרניט פורצלן, לא משתמשים בווקס. ווקס יוצר על גרניט פורצלן שכבה של שומן שפוגעת ברצפה באופן מיידי וגם לטווח הארוך. בנוסף, אם רוצים להיעזר בחברת ניקיון כדי להשיג תוצאות טובות יותר, חשוב לבחור מומחים.

מה כן אפשר וכדאי לעשות? להשתמש במכונה לקרצוף. כמו כן, קיים טיפול hg להסרת כתמי רובה וצבע מרצפת גרניט פורצלן וישנן שיטות ניקוי נוספות ויעילות, הכל בהתאם לסוג הרצפה, למצבה ולצורך. כאמור - חידוש הרצפה, ניקיון אחרי שיפוץ וכך הלאה.

בחירה בטוחה במומחים של גד קלין!

לא משנה מה הסיבה שבגינה אתם רוצים לנקות גרניט פורצלן, שכן תמיד כדאי להיעזר בחברת ניקיון עם וותק וניסיון. מומחי הניקיון של גד קלין יידעו לבחור עבורכם את שיטת הניקוי הטובה והמתאימה ביותר לרצפה ולמצב הקיים ולהשתמש במכשור מתקדם ובחומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה.

עובדי הניקיון שלנו מיומנים ומנוסים בניקיון של גרניט פורצלן ואנו מתחייבים לנקות את הרצפה שלכם לשביעות רצונכם, במחיר משתלם וכולל אחריות מלאה. נציין שעל כל שירות ניקיון שאנחנו מבצעים אנחנו מספקים גם הדברה מקצועית בחינם.

קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניקוי גרניט פורצלן!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר