ניקיון בתים מרוהטים

הזמינו אותנו

ניקיון בתים מרוהטים

כולם רוצים לחיות בסביבה נקייה ונעימה ואין ספק שלנראות של המקומות שבהם אנחנו שוהים ובפרט לנראות של הבית, יש השפעה על ההרגשה של אלו שחיים בו, קרי, הדיירים שגרים בו. ניקיון בבית משפר לא רק את המראה החיצוני של הבית, כי אם גם מסייע לשמור על בריאותנו. שכן, בית נקי, ללא אבק וללא עובש, הוא בהכרח בית שבו יש פחות סיכוי להידבק בחיידקים ולחלות.

יתרה מכך, ככל שכמות הרהיטים בבית גדולה, כך מצטבר יותר אבק ולכלוך וכדאי לדעת איך לנקות אותם וממה חשוב להיזהר. מיותר לציין שניקיון בתים זה עסק למקצוענים ובמיוחד כשמדובר על ניקיון בתים מרוהטים, שאז לצוות הניקיון, המכשור וחומרי הניקיון שנבחרים לביצוע משימות הניקיון, יש חשיבות כפולה. לכן, כשרוצים לנקות בית מרוהט באופן יסודי, מעבר למה שאנחנו רגילים לעשות לבד ו/או מעבר למה שעוזרת הבית שלנו עושה בדרך כלל, יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון.

בסקירה הבאה נסביר לכם במה שונה ניקיון בית מרוהט מניקיון דירה ריקה וניתן טיפים שיסייעו גם לכם לנקות טוב יותר וליהנות מבית מבריק, עם רהיטים שנראים טוב ומחזיקים מעמד לאורך זמן.

חשוב לדעת כשמנקים בית מרוהט:

בשונה מניקיון דירה ריקה, כשמנקים בית מרוהט, מוכרחים לנקוט משנה זהירות, גדול בהרבה מאשר אילו לא היו רהיטים בבית. שימוש בחומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה, שמתאימים לרהיטים בביתכם, זה משהו שאסור לוותר עליו. כמו כן, חשוב לוודא שאתם משתמשים בחומרי ניקיון שמתאימים לחומרי הגלם שמהם עשויים הרהיטים שלכם - הסלון, הארונות וכיוצא בזה.

בנוסף, מומלץ מאוד לעטוף את הרהיטים בניילון וזאת על מנת למנוע מגע של חומרי ניקיון עם הרהיטים ובכל אופן להימנע משפיכת מים בכמויות גדולות וזאת משום שמים וכך גם חומרי ניקיון לא מתאימים, פשוט הורסים את הרהיטים וגורמים לבלאי מוגבר.

עניין נוסף שחשוב לקחת בחשבון קשור בהזזה של הרהיטים, שצריכה להיעשות בעדינות ובכל מקרה לא בגרירה וזאת כדי לא להשאיר שריטות על הרצפה, שלאורך זמן יגרמו לרצפה בביתכם להיראות רע, דבר שידרוש פוליש לעיתים תכופות יותר ובמקרים חריגים, גם ליטוש רצפות.

כך או כך, נבהיר שבמידה ורוצים לעשות פוליש לרצפה של הבית, מוכרחים לבצע הזזה של כל הרהיטים בבית, כדי להבטיח תוצאות מיטביות ועל מנת לוודא שלא יישארו חלקים ברצפה שבהם לא נעשה פוליש, כיוון שהם היו מכוסים עם ריהוט.

בנוסף, נסביר שאם עושים פוליש, עדיף להחזיר את הרהיטים רק בגמר העבודה, על מנת לתת לסילר, החומר שמורחים בתום הפוליש שמונע החלקה ומסייע לשמור על מראה הרצפה, להתייבש.

לבחור רק בחברת ניקיון מקצועית!

אחרי שהבנתם שניקיון בתים זה עסק למקצוענים בלבד, חשוב להבהיר שלא בכל פעם כשאתם רוצים לנקות את הבית מוכרחים לפנות לחברת ניקיון וניקיון בסיסי שבועי כן יכול להתקיים באופן עצמאי. מה שכן, צריכים להיות ערניים לכל הנקודות שהוזכרו לעיל, כאמור, לא לשפוך כמויות מים גדולות ולוודא שאתם משתמשים בחומרי ניקיון שלא הורסים את הרהיטים בבית.

אחת לתקופה מומלץ להזמין חברת ניקיון מקצועית, כדי שתנקה את ביתכם בצורה יסודית יותר ובמידת הצורך, גם תזיז את כל הרהיטים בבית מצד לצד ותחזיר אותם בתום הניקיון. אנו בחברת גד קלין מומחים בניקיון של בתים מרוהטים ומציעים לכם שירות ברמה גבוהה, עם צוות ניקיון מקצועי, בהתאם לדרישות שלכם ולפי מצב הבית.

אנו מתחייבים למחיר הוגן ולתוצאות מעולות לשביעות רצונכם המלאה ומזמינים אתכם להתקשר כבר היום על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת לניקיון בבית מרוהט.

שאלות נוספות? המומחים שלנו כאן בשבילכם!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר