איך להחזיר את המראה הנקי לרצפת בטון מוחלק בחצר?

הזמינו אותנו

איך להחזיר את המראה הנקי לרצפת בטון מוחלק בחצר?

בשנים האחרונות שימוש בבטון מוחלק הפך פופולארי ואנשים בוחרים להשתמש בבטון מוחלק כריצוף במשרדים, חניונים, חצרות ואפילו בתוך הבית. השאלה שעולה אחרי שנים של שחיקה, היא כיצד לנקות בטון מוחלק והפעם ניתן תשובה על השאלה כיצד לנקות רצפת בטון מוחלק בחצר, מיקום שלרוב השחיקה בו מהירה יותר בשל פגעי מזג האוויר.

ראשית נדגיש שכדי להחזיר את המראה הנקי לרצפת בטון מוחלק בחצר, חייבים לאבחן את סוג הבטון המוחלק ואת מידת הנזקים ובכלל זאת מה כמות הכתמים ומאיזה סוג הם, האם הסילר (במידה והיה) נפגע וכך הלאה.

רק אחרי שנענה על השאלות לעיל נוכל לקבוע מה סוג הטיפול המתאים לרצפת הבטון המוחלק בחצר שלכם.

כדי להיפטר מכתמים, לכלוך, אבק ושריטות, יש צורך להסיר את שכבת הסילר, לאחר מכן לקרצף את הבטון באמצעות מכונת פוליש ולבסוף למרוח חומר איטום למניעת החלקה ולמראה מבריק, המכונה סילר.

שימו לב שצריך לבחון באיזה סוג סילר משתמשים, שקוף או בצבע ולהחליט בהתאם לחומרת הלכלוך ולצבע הבטון המוחלק הקיים בחצר. כמו כן, יש לשים ציפוי אפוקסי חדש שמסייע לשמור על העמידות של הבטון המוחלק ובכל אופן, לבצע את הפעולות הללו רק אחרי ייבוש של הרצפה.

המומחים של גד קלין ממליצים:

כדי לשמור על רצפת בטון מוחלק, רצוי להקפיד על ניקיון ביתי בתדירות קבועה. לרצפה זו יש נטייה לצבור כתמים ולכן בכל פעם שאתם מזהים כתם על הרצפה, כדאי לנקות נקודתית באמצעות מטלית לחה עם מים, סבון וחומר ניקוי עם מעט ווקס להברקה.

בכל אופן אל תשפכו כמויות מים גדולות מידי ושימו לב שאתם משתמשים בחומרי ניקיון איכותיים, ידידותיים לסביבה ושמתאימים לסוג הבטון המוחלק שלכם.

בכל אופן אל תנסו להסיר לבד סילר באמצעות שימוש בחומרים חזקים או מכונות לא מקצועיות, כיוון שזה עלול להסב לרצפת הבטון שלכם נזק ולפגוע במראה הנוכחי, באופן הרבה יותר קיצוני מאשר הלכלוך והנראות הלוקה בחסר שקיימים כעת.

עלויות

העלויות של הברקת רצפות ובפרט ניקיון לבטון מוחלק, כולל סילר נעות בין 6-12 ₪ למ"ר. מומחי הניקיון של גד קלין מתחייבים לבצע עבודה יסודית, להשתמש במכשור מתקדם ובחומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה, כדי להחזיר לרצפת הבטון המוחלק בחצר שלכם את הברק והמראה הנקי וכמובן, על מנת שחידוש המראה יישמר לאורך זמן רב.

רוצים לדעת יותר? פנו למומחים של גד קלין!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר