מומחים לניקוי בטון מוחלק לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי בטון מוחלק לשירותך

אם יש לך בבית או בעסק רצפה שעשויה מבטון מוחלק, בהחלט חשוב להבין איך מנקים, שומרים ומבטיחים את עמידותה לאורך שנים. המומחים לניקיון של גד קלין מסבירים את כל מה שחשוב לדעת, מתוך ניסיון רב שנים בניקוי מקצועי והברקת משטחים מוחלקים, הן בבתים פרטיים, במשרדים וחנויות, באולמות, מחסנים ובחניונים ברחבי הארץ.

המילה האחרונה בעיצוב היא רצפות עשויות בטון מוחלק. רצפות אלו עשויות מקשה אחת בעלות מראה תעשייתי וזאת משום שהבטון יוצר כמקשות של ריבועים גדולים מסוגננים היוצרים מראה של רצפה חלקה ומודרנית.על השאלות מהו בטון מוחלק, באילו נכסים ניתן למצוא אותו ומה היתרונות שלו על פני שיטות אחרות, נענה בהמשך הכתבה.

בטון מוחלק נחשב לאחד מסגנונות העיצוב הפופולאריים בחללים ציבוריים ופרטיים. כאמור, ניתן לפגוש בו ולהתרשם מהמראה התעשייתי והנקי שלו בתוך חניונים ציבוריים ובתים פרטיים.

המראה החיצוני הקר של הבטון בבית פרטי עשוי ליצור ניגוד מעניין ומתאים לריהוט העתיק והחם שהבית מרוהט בו. ניתן לרצף את החלל הציבורי והפרטי בבטון מוחלק במבחר צבעים המתכתבים בהתאמה עם תנאי החלל, מיקומו וסוג השימושים שנעשים בו.

בטון מוחלק מתאים גם לחנויות יוקרה, בתים בעיצוב מודרני ונקי, משרדים מפוארים ואולמות תצוגה. הוא משמש לעיתים גם כריצוף לכניסה ולחצר הבית. שימוש בבטון מסוג זה לריצוף חצר הבית מקנה מראה יוקרתי ומושקע עוד בכניסה לנכס ונותן לו ערך מוסף. יתרון בולט נוסף הוא היכולת לקבל מראה חלק ומבריק פי כמה מכל שיטת ריצוף אחרת.

את הבטון יוצקים באתר הבנייה. קודם ליציקה נדרשות מספר פעולות מקדימות ליצירת תשתית מדוייקת ומתאימה.

בתחילה מיישרים ומהדקים את השכבה המיועדת לריצוף. לוקחים בחשבון תשתיות חשמל ומים ומתעלים אותן למקומות הנכונים כדי לאפשר גישה למקרה של תיקונים בעתיד. לאחר מכן יוצרים מסגרת בה מניחים בסיס פלסטיק או עץ ולבסוף מתבצעת הנחה של רשת ברזל.

לאחר שפיכת הבטון לשטח המסומן והמוגדר מפלסים את הבטון עד שיהיה יציב וחזק מספיק לשאת כל משקל. לאחר מכן מתחילים להחליקו אל תוך הבסיס באמצעות מכונה מקצועית ומיוחדת להחלקה. הבטון שנוצק מכיל אבנים קטנות, גרגירי מלט מלאים במינרלים הגורמים להתקשות ולבסוף מוסיפים מים ליצירת התערובת.

היתרונות של גד קלין - לבחור בחברה מקצועית!

בטון מוחלק מגיע בצבעים שונים המתאפיינים בגוונים שונים של שחור, אפור בהיר ומבריק, לבן, גוונים כחולים וירקרקים. היתרונות בעיצוב וריצוף חללים באמצעות בטון מוחלק הם, בין היתר, היכולת ליצוק רצפות ללא תחימה או קווי תחימה, יצירת מראה מבריק, ביצוע עבודה מהיר יחסית, יצירת משטחים גדולים והקניית מראה מפואר ויוקרתי לכל מבנה.

הבטון המוחלק מתאפיין במראה מתוחכם בגימור מט בגוונים כהים, מראה מבריק ועשיר בסגנון מלכותי, מראה כפרי יותר ובהיר ומגיע במגוון התאמות וגוונים שונים המתאימים לעיצוב הבית.

המומחים של גד קלין מנקים את משטחי הבטון המוחלק באיזורי תעשיה בכל רחבי הארץ, בתים פרטיים, משרדים, מחסנים ועוד. נדגיש, שהקפדה על ניקוי תקופתי מקצועי אחת לכחצי שנה, תשמור על הרצפה למשך שנים ארוכות. לאחר ניקוי מקצועי מצפים את הבטון באמצעות סילר מיוחד שיוצר שכבת הגנה איכותית שנשמרת לאורך זמן רב.

ראוי לציין כי ניתן וצריך לנקות את הרצפה גם לבד, בתדירות שבועית, אך כל אחד מאיתנו צריך לזכור כי באמצעות ניקיון מקצועי, לפחות פעם-פעמיים בשנה, לפי כמות האנשים והתנועה על הבטון שלך, חשוב להזמין שירות ניקיון מקצועי ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

התייעצות אונליין בפורום הניקיון של גד קלין.

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר