איך לבחור חברת ניקיון?

הזמינו אותנו

איך לבחור חברת ניקיון?

בית, משרד או עסק זקוקים לניקיון קבוע ויסודי. לא אחת עולה הצורך בהשכרת שירותיה של חברת ניקיון מקצועית, עקב חוסר זמן, קושי פיזי להתמודד עם המטלה, או משום שיש משימות ניקוי מורכבות הדורשות ידע וציוד מקצועי.

רבים שואלים אותנו על אילו היבטים חשוב לתת את הדעת כאשר בוחרים חברת ניקיון ובכתבה הבאה המומחים של גד קלין יביאו לפניך את השיקולים שיש לקחת בחשבון כאשר מחליטים שהגיע הזמן לפנות לחברת ניקיון וכמובן, כיצד מבצעים בחירה מושכלת ומשתלמת כאשר בוחרים חברת ניקיון.

איך יודעים שהגיע הזמן לפנות לחברת ניקיון?

ניקיון אחרי שיפוץ - לאחר שיפוץ הדירה מלוכלכת. כתמי צבע או טיח על הרצפה, אבק, שאריות מחומרים שונים ועוד. בנוסף, הרצפה מאבדת את הברק שלה עקב האבק והלכלוך.

צוות מקצועי יבצע עבורך את עבודת הניקיון לאחר שיפוץ ביעילות ובמקצועיות. אנו ננקה את האבק, נקרצף את כתמי הטיח והצבע, נעניק לרצפה טיפול יסודי של ניקוי מרצפות ופוליש להברקה, נצחצח את הספות, השטיחים והוילונות שהתמלאו באבק ונשאיר לך דירה מבריקה ומסודרת.

ניקוי לפני מעבר דירה - כשעוברים דירה, רגע לפני שמכניסים את הריהוט והציוד, כדאי לערוך מבצע יסודי כדי להיכנס לדירה נקייה ונעימה. אם מדובר בדירה שגרו בה קודם אנשים אחרים, חשוב במיוחד להבריק את חדרי הסניטציה. זה אומר לערוך ניקוי אמבטיה ושירותים, לערוך ניקוי מטבח יסודי, ניקוי חלונות ועוד.

אם מדובר בדירה שכורה שיש בה רהיטים, כדאי יהיה לערוך חיטוי יסודי גם לספות ולארונות. בכניסה לדירה חדשה, כדאי לבצע ניקוי מקצועי, מכיוון שנשארות בה שאריות בניה.

ניקוי דירות ובתים לאנשים עובדים - אנשים עובדים ועסוקים מתקשים לפנות זמן למלאכת ניקוי הבית. חברה מקצועית מסירה ממך את האחריות והעול ומבטיחה לך בית נקי ומבריק באופן קבוע.

חברה מקצועית במצבים שכאלו עדיפה על פני עוזרת, מכיוון שבמידה והמנקה הקבועה חולה, תמיד יהיה מישהו אחר שיחליף אותה, מה גם שהחברה מספקת מגוון רחב של שירותים, כניקוי מזרונים, ניקוי ריפודים, ניקוי שטיחים ועוד כולל כיסוי מלא לכל צרכי הבית.

ניקוי משרדים, עסקים ומוסדות - מקומות עבודה זקוקים לניקוי יסודי באופן קבוע. חברת ניקיון מקצועית תדאג לכל צרכי המשרד מן המסד ועד הטפחות, תוך מתן שירות מסור וקשוב. יתרון נוסף הוא כי במידה ומדובר במוסד או בעסק הנמצאים במבנה גדול, היא תוכל לספק כמות עובדים מתאימה לניקוי יעיל ויסודי בהתאם לגודל העסק.

אילו סוגי שירותים נותנת חברת הניקיון?

גד קלין מספקת מגוון רחב של שירותים הכוללים הן את אלו הבסיסיים כניקוי מרצפות, ניקוי אבק וכדומה והן שירותים מיוחדים הדורשים ציוד מקצועי, ידע ומומחיות, כגון:

כל אלו ועוד מביאים לכך שללקוח יש רק כתובת אחת לכל המשימות להן הוא זקוק.

אז איך בוחרים?

לסיכומו של עניין התשובה לשאלה במי כדאי לבחור, היא בחברה שמציעה את השירותים שמתאימים לך, במחירים הכי הוגנים ושיש עליה המלצות אמינות ובשפע.

אנחנו בגד קלין בעלי נסיון רב ומתמחים במגוון רחב של שירותי ניקיון רגילים ומיוחדים. אנו מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה ובציוד הכי מקצועי ומתקדם שקיים בשוק.

אנו מחוייבים לשירות מסור, אדיב ויעיל, תוך התאמת השירות לצרכים שלך ובכלל זאת סוג השירות הנדרש, השעות המתאימות לך ועוד. המומחים של גד קלין שואפים לתוצאות מושלמות ולשביעות רצון מלאה מצד כל אחד ואחת מלקוחותינו.

לשאלות ובירור מחירים פנה/י אל המומחים שלנו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר