מומחים לניקיון ידידותי לסביבה

הזמינו אותנו

מומחים לניקיון ידידותי לסביבה

לא אחת קורה שאנשים שמודעים לאיכות הסביבה מתלבטים האם להזמין ניקיון מקצועי רק כי הם חוששים משימוש בחומרי ניקיון חזקים שיזיקו לבריאותם ו/או לסביבה. כשבוחרים בגד קלין אין סיבה לחשוש. המומחים שלנו יגיעו אליך ויבצעו את הניקיון בו אתה מעוניין, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאותם של הסובבים אותך.

אנו מספקים מגוון רחב של שירותי ניקיון ומקפידים תמיד על סטנדרטים גבוהים ועל שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. מהיום, אפשר לשלב בין ניקיון איכותי בבית או במשרד לבין שמירה על בריאות ואיכות הסביבה.

חיוני לבריאות של כולם

משימות ניקיון יכולות להיות פשוטות, אבל במקרים רבים הן מורכבות. החל מביצוע פוליש, דרך ניקוי ריפודים, הסרת כתמים קשים ונוזלים שנספגו בבדים ועד ניקוי חניונים. השאלה היא איך עושים את זה והאם כל האמצעים כשרים כדי להגיע לתוצאות והתשובה שלנו היא חד משמעית לא.

אף על פי שבמשך שנים התשובה הייתה חיובית והמודעות לניקיון ידידותי לסביבה הייתה מינימלית, המצב כיום שונה ואין שום סיבה להשתמש בחומרים שעשויים להזיק לסביבה.

נוסיף ונאמר שחברות ניקיון שונות השתמשו בתכשירים העשויים ממרכיבים כימיים מתוך מחשבה כי רק אלו יוכלו לנקות בצורה יעילה, תפיסה שהוכחה לאורך השנים כמוטעית.

בשנים האחרונות חלה התקדמות ניכרת בפיתוח אמצעים ידידותיים לסביבה, כאלו אשר יעילים באותה מידה ואף יותר גם בהתמודדות עם משימות מורכבות כמו ניקוי שטיחים, ניקוי ספות או ניקוי של משטחים גדולים כדוגמת מבני ציבור ומפעלים. המודעות כה גדולה, עד שגם בעבודות בית שגרתיות, ניתן לראות כמעט אצל כולם מודעות סביבתית גבוהה.

בגד קלין דואגים להיות מתקדמים ומעודכנים. לחברה מודעות גבוהה לשמירה על איכות הסביבה ובריאות לקוחותיה ועובדיה. אנו מקפידים על שימוש במוצרים איכותיים ואקולוגיים שאינם מזיקים לסובבים אותנו ומתחייבים על כך באופן מלא ובאחריות.

גד קלין מודעים לאיכות הסביבה

רוב חומרי הניקוי הסטנדרטיים עשויים ממרכיבים כימיים המכילים רעלים המזיקים לבריאות האדם. חומרים אלו מכונים דטרגנטים ומיוצרים בחלקם מנפט ובחלקם ממרכיבים סינתטיים אחרים. מדובר במוצרים המפזרים אדים רעילים באויר, הנמצאים בריכוז גבוה מאוד בזמן הניקיון וכן שעות רבות גם אחריו. כל מי שנמצא במקום בו בוצע ניקיון באמצעות מוצרים אלו חשוף לסכנה לבריאות.

בנוסף לסכנה לאדם מהווים אמצעים אלו גם סכנה לסביבה: לצומח, לבעלי חיים ולאקולוגיה. שימוש במרכיבים כימיים עשוי לחלחל אל מי התהום ובשימוש מצטבר גם לזהם אותם. השימוש באריזות קטנות מעודד בזבוז פלסטיק, שכידוע לוקח לו בממוצע כ-500 שנים להתכלות.

אז מה עושים? מקפידים על ניקיון ידידותי לסביבה. אנחנו בגד קלין משתמשים בחומרים העשויים ממרכיבים טבעיים ואקולוגיים. בנוסף, הם מתפרקים במהירות וגם אם יחלחלו לאדמה או מי התהום, הם לא יפגעו במערכת האקולוגית העדינה. מדובר במוצרים איכותיים המביאים לתוצאה המבריקה והטובה ביותר, בדרך בטוחה.

רוצה להתייעץ על ניקיון ידידותי לסביבה? הכנס/י אל פורום הניקיון.

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר