ניקיון בעסק אחרי שיפוץ

הזמינו אותנו

ניקיון בעסק אחרי שיפוץ

הנראות של המשרד משפיעה רבות על הרושם הראשוני שהלקוחות שנכנסים אליו מקבלים. לא זאת בלבד, אלא שמשרד שנראה טוב משפיע גם על מצב הרוח של העובדים, שזוכים ליהנות מסביבת עבודה יפה, מסודרת ונעימה.

מחקרים מוכיחים שסביבת העבודה משפיעה לא רק על מצב הרוח, כי אם גם על התפוקה של העובדים ומכאן עולה, ששיפוץ של העסק זו השקעה לטווח הארוך ולא באמת הוצאה.

מה שכן, השיפוץ אמנם מבטיח חידוש של המראה בעסק, אבל הוא לחלוטין לא רלוונטי לעניין הניקיון. אם החלטתם לעשות שיפוץ בעסק וכשהסתיים השיפוץ נוכחתם לגלות שהמשרד אמנם שופץ, אבל מצב הניקיון בכי רע, כדאי שתדעו שאתם לא היחידים שזה קורה להם. חברות הבנייה אמונות על השיפוץ בעסק, אבל בכל הנוגע לניקיון, הן מסירות אחריות ומבחינתן, בצדק.

אנו בחברת הניקיון גד קלין נוכחנו לראות לא מעט עסקים ששופצו והיו זקוקים לאחר מכן לניקיון מקצועי ואנו מבינים מה המשמעויות של ניקיון אחרי שיפוץ ובפרט ניקיון אחרי שיפוץ בעסק.

בסקירה הבאה נביא לפניכם כמה עובדות וכמה עצות, הקשורות בניקיון יסודי אחרי שיפוץ בעסק, כדי שגם אתם תזכו להיכנס לעסק שלכם אחרי השיפוץ בראש שקט והכי חשוב - מרוצים.

למה בכלל צריך לנקות אם הכל חדש?

הזכרנו על קצה המזלג את התשובה לשאלה למה צריך לנקות את העסק אחרי שיפוץ אם הכל לכאורה חדש וזה הזמן להרחיב ולחדד את הסיבה. עסק אחרי שיפוץ, לא משנה עד כמה חברת הבנייה שעמה סגרתם השתדלה לא ללכלך, הוא עסק שזקוק לניקיון ומוטב ניקיון מקצועי של חברת ניקיון שמנוסה בניקיון אחרי שיפוץ.

זאת משום שאחרי שיפוץ, תמיד, יש שאריות מלט, כתמים של צבע שהשפריץ למקומות לא רצויים וכתמי רובה, כתמים על החלונות הדורשים ניקוי חלונות וכן הרבה אבק. כדי להיפטר מכל אלו, יש צורך להשתמש במכשור מתקדם וכן בחומרי ניקיון איכותיים, שמתאימים להסרת הכתמים האמורים.

לדוגמא, כדי להיפטר מכתמי צבע ורובה מומלץ לבצע טיפול HG, שהנו טיפול מיוחד ומותאם לניקיון האמור. כמו כן, אם הרצפה ספגה אחרי השיפוץ כתמים שלא יורדים בעזרת ניקיון רגיל, שווה לשקול לעשות פוליש. בנוסף, ישנן מכונות מתקדמות של ניקוי בקיטור להסרת כתמים וגם שואבי אבק מתקדמים ומשוכללים שמסייעים לניקיון מיטבי.

מעבר לזה, אם אחרי השיפוץ הכנסתם חזרה את הרהיטים לפני ניקיון, חשוב מאוד לבצע ניקוי רהיטים יסודי וכך גם לגבי ניקיון של מוצרי חשמל וזאת כדי להבטיח שהרהיטים ומוצרי החשמל לא יהרסו מהלכלוך.

כמה עצות ממומחי הניקיון של גד קלין

הניסיון מלמד שניקיון אחרי שיפוץ, הן בבית והן בעסק, הוא עניין למקצוענים בלבד ושימוש בחומרי ניקיון לא מתאימים, בציוד לא טוב ו/או על ידי צוות ניקיון שאינו מיומן בביצוע עבודת הניקיון הספציפית, עלולים לגרום יותר נזק מאשר תועלת.

לכן, בחירה בחברת ניקיון מקצועית היא קריטית כדי לסיים עם השיפוץ בעסק על הצד הטוב ביותר - שיהיה גם חדש, גם נקי וגם בטיחותי.

אגב, אנו בחברת גד קלין מעניקים על כל שירות ניקיון שאנו מבצעים גם הדברה חינם ובמקרה של עסק אחרי שיפוץ, להדברה יש חשיבות גדולה מאוד. זאת כיוון שבמשך תקופת השיפוץ סביר להניח שהחלונות במשרד היו פתוחים, מה שגרם ועוד עלול לגרום למזיקים ואורחים נוספים לא רצויים להגיע.

שאלות נוספות על ניקיון אחרי שיפוץ בעסק? אנחנו כאן!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר