X
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

צביעת דירות
יצירת קשר

מומחים לניקוי עובש לשירותך!


תאריך: 15/11/2017 10:00   מחבר: מיסטר קלינר

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (4) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 4 reviews

עובש הוא מסוג הדברים הפוגעים במראה הבית, בתחושת הניקיון שהוא משרה ואף עשויים להזיק לבריאות. לעובש מראה לא טוב: כתמים אפורים ושחורים. הם יכולים להופיע במקומות שונים: על החרסינות באמבטיה, על קירות האמבטיה, בכיורים, על השיש במטבח, ועוד. מעבר למראה הלא אסתטי הוא מדיף גם ריח לא נעים, ויכול לגרום לעוגמת נפש רבה.

רבים מאיתנו, גם אלה שמקפידים מאד על ניקיון הבית, מוצאים את עצמם חסרי אונים מול כתמים אלה ואינם יודעים איך להיפטר מהם. אך אל יאוש, יש פתרון! המומחים של מיסטר קלינר, חברת הניקיון המנוסה בניקיון בתים, יסייעו לכם להיפטר מהכתמים והריח הרע. אנו ניתן לכם טיפים כיצד לשמר את הניקיון היסודי לאורך זמן ונסייע לכם במניעת היווצרות כתמי עובש חדשים.

לקבלת הצעת מחיר חייגו חינם 1-800-50-50-30

ניקוי עובש - כל מה שצריך לדעת...

עובש זו פטריה. היא נוצרת במקומות לחים או רטובים, ומורכבת מנבגים. צבעה הראשוני הוא אפור, וכשהנבגים בשלים צבעם הופך שחור. הנבגים עוברים ממקום למקום וכך יכולה הפטריה להתפשט. כאמור הוא גורם לשני מפגעים עיקריים בניקיון הבית: פגיעה באסתטיקה והפצת ריח רע. אך בנוסף, במיוחד לאנשים רגישים, הוא עלול לגרום גם לנזקים בריאותיים. העובש הוא לכלוך לא רצוי בבית, ולהשגת ניקיון מושלם חייבים להסיר אותו.

העובש מצטבר בכמה מקומות עיקריים: בחדר האמבטיה ועל קירות האמבטיה. אבל הוא יכול להופיע גם במטבח באזור הכיור, ואפילו בחדר השינה: מסביב לחלונות הסופגים לחות בחורף, או אפילו במזרון בחדר השינה.

המומחים של מיסטר קלינר מנוסים בניקוי כל אחד מהמוקדים הללו. טיפול בעובש בחדר האמבט דורש קרצוף אגרסיבי של הכתמים בעזרת אקונומיקה, ובמקרים קשים בעזרת חומרים המיוחדים למטרה זו. הכתמים עלולים להצטבר בין חריצי החרסינה, על רצפת המקלחון או האמבט והם קשים מאד להסרה. גם הכתמים המצטברים על הקירות, לרוב במקומות גבוהים דורשים ציוד מיוחד על מנת להגיע אליהם. הם עלולים להיווצר במקומות נסתרים, אשר רק מי שמיומן יודע כי הם נוטים להצטבר בהם.

הדאגה היא, כי במידה והכתמים לא יתגלו ולא יחוסלו עד האחרון שבהם, השארית שלא התגלתה ולא חוסלה, תשוב להתפשט והעובש יחזור במהרה לכסות את הקירות ואת חדר האמבט. לאחר הקרצוף וחיסול העובש אנו ממליצים על מריחת סילר לשם מניעה של חזרת הכתמים.

גם לגבי הצטברות העובש במיזרון בחדר השינה, דבר העלול לגרום לריחות לא נעימים ואינו תורם לבריאות יש לנו פתרון. במידה והמזרון העלה עובש ניתן לטפל בו באמצעות ניקוי מזרונים. המומחים שלנו מצויידים במיכשור וחומרים מיוחדים לכך, לאחר הטיפול שלנו חדר השינה שלכם יחזור להריח נפלא, ותוכלו לחזור ולישון על מיזרון נקי בשקט ושלווה.

לקריאה נוספת לחצ/י על ניקוי בקיטור
לקבלת תשובות לכל השאלות הכנסו אל פורום הניקיון שלנו!

מדוע חשוב ניקיון מקצועי

ניקיון מקצועי, יסייע לשמור על הישגי טיפול בעובש לאורך זמן ולמנוע את חזרתו במהרה. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות מריחת סילר, שעשויה למנוע הישנות של כתמים אלה. גם השגחה של בעלי הבית וטיפול מיידי ומקומי בעזרת אקונומיקה בכתמים שזה עתה צצו עשויה למנוע את התפשטותם.

מעבר לכך מומלץ לאוורר את הבית ולאפשר כניסה של שמש אשר ייבשו את החדר, וימנעו הצטברות של לחות שהיא המקור לפטריה. כתמי עובש אינם גזירת גורל! אנו במיסטר קלינר נסייע לכם בחיסולם ונחזיר לבית את תחושת הניקיון הנעימה.

לקבלת הצעת מחיר ושיחה עם מומחים לניקוי עובש ליחצו כאן!

שירותי ניקיון ומידע נוסף:
מומחים לניטרול ריחות רעים לשירותך! - המומחים של מיסטר קלינר מייעצים כיצד ניתן להיפטר מהריחות הרעים בעזרת חומרים פשוטים הנמצאים בכל בית. מיסטר קלינר - מומחים לניטרול ריחות רעים לשירותך!


עוד מידע על ניקיון
X
תנאי שימוש מפת האתר
כל הזכויות שמורות © חברת ניקיון מיסטר קלינר - שירותי ניקיון בארץ!