X
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

צביעת דירות
יצירת קשר

מומחים לניקוי חלונות לשירותך!


תאריך: 15/11/2017 09:57   מחבר: מיסטר קלינר

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (5) דירוגים | דירוג ממוצע (4)
4 stars - based on 5 reviews

ניקוי חלונות וחלונות נקיים הם חלק בלתי נפרד מהחזות העסקית, היוקרה והניקיון שמשרד או חנות מבקשים לשדר ללקוחות. בעשור האחרון חל פיתוח עצום בבניית מגדלי משרדים בישראל הבנויים לרוב תוך שימוש מוגבר בזכוכית עם חלונות מרובים וגדולים במיוחד למשרדים המאכלסים אותם.

עקב גובהם הרב של המשרדים והעובדה כי ברבים מהם כלל לא ניתן לפתוח את החלונות מבפנים בצורה נאותה נדרש יישום של שיטות עבודה ייחודיות על מנת לבצע ניקוי חלונות אלה ולהתאימם לרמת הניקיון וסדר המונהגת במשרד עצמו.

חייגו חינם ושוחחו עם מומחי ניקיון: 1-800-50-50-30

כדי להתמודד עם צורך זה מציעה מיסטר קלינר, חברת ניקיון מנוסה, שירותי ניקוי חלונות (Window cleaning) בגובה בבנייני משרדים כמו גם חלונות ראווה של חנויות ובתי עסק בפינת רחוב.

החברה שמציעה גם ניקוי משרדים ושירותי ניקיון דירות, מיישמת שיטות עבודה חדשניות וייחודיות ומציעה ניקיון מושלם לחלונות המשרד או החנות שלכם. צרו עימנו קשר!

ניקוי חלונות בבנייני משרדים ע"י מיסטר קלינר

ניקוי חלונות בגובה נחלק כיום לשתי מתודות עבודה עיקריות - ניקיון באמצעות הצבת פיגומים בגובה וניקיון באמצעות גלישה - סנפלינג. כל שיטה מותאמת לסוגים שונים של בניינים כאשר ההבדל טמון בגובה הבניינים, צורתם, רוחבם ואף סוג החלונות המורכבים עליהם.

את ניקיון החלונות עצמו מבצעים צוותי הניקיון של מיסטר קלינר באמצעות מרטיב ומגב מקצועיים המותאמים לחלונות גדולים ולעבודה בגובה רב, באמצעות סנפלינג או פיגומים. לעובדי החברה ניסיון רב והם עוברים את כל ההכשרות הדרושות על מנת לספק לקהל הלקוחות עבודה איכותית ובטוחה.

שיטת עבודה נוספת שתופסת תאוצה בניקוי חלונות הינה שיטת האוסמוזה ההפוכה בה מותזים על החלונות זרמי מים דקים שעברו תהליך הפחתת יונים ולכן אינם מכילי אבנית, שיטה זו מאפשרת להימנע ממגע ישיר בין העובד לחלון ומאפשרת להתמודד עם מגוון של חלונות מסוגים שונים.

חלונות משרדים גבוהים עלולים לצבור כמויות גדולות של לכלוף מסוגים שונים לאוך השנים - מפיח מרובה, דרך לשלשת יונים ועד שאריות מלט וצבע שהתקשו. מומחי ניקוי החלונות בגובה של מיסטר קלינר ערוכים להתמודד עם סוגים שונים של לכלוך ועושים זאת תוך שימוש בחומרי ניקיון מובחרים המותאמים להתמודדות עם סוגים שונים של חלונות ולכלוך.

ניקוי חלונות ראווה – שקוף ומבריק!

מיסטר קלינר מציע לכם גם שירות של ניקוי חלונות ראווה בחנויות ומשרדים, בכל רחבי הארץ. יש לך חנות והגיע הזמן לנקות את החלונות שפונים לרחוב? פנו אל מיסטר קלינר וקבלו הצעה שאי אפשר לסרב לה - ניקוי חלונות ראווה בכל מקום בישראל.

אתם לא רוצים שיסתכלו עליכם מבעד לחלון מלוכלך. זה פשוט לא נראה טוב.

החשיבות של ניקוי חלונות באמצעות חברה מקצועית

מעצם היותם של החלונות חלק מסביבת העבודה של המשרד, קיימת חשיבות עצומה לכך שעבודת הניקיון שלהם תיעשה מהר ככל הניתן ועם הפרעות מינמאליות לשגרת יומם של העובדים. צוות העובדים של חברת מיסטר קלינר מיומן ומוכשר לספק שירות איכותי ולהבריק את חלונות המשרד תוך עמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים וחוסר התפשרות על האיכות.

החברה מחזיקה בכל האישורים הנדרשים ותווי התקן לעבודה בטוחה ושמה את בטיחות עובדיה בראש מעייניה תוך מתן הכשרות מקיפות בנושא. כחברה המעוניינת לשמר את מעמדה המוביל בשוק מיסטר קלינר מקפידה להמשיך ולשכלל את שיטות הניקיון בהן היא עושה שימוש ושימוש בחומרים הטובים ביותר, בכלים החדישים ביותר ובצוות העובדים המנוסה ביותר הם נר לרגליה.

רוצה לעשות ניקיון מקצועי לחלונות הראווה בחנות? הגיע הזמן לנקות את החלונות בבניין המשרדים שלך?

ליחצו כאן ופנו אל מומחי הניקיון של מיסטר קלינר עוד היום!

שירותי ניקיון ומידע נוסף:
מומחים לניקוי תריסים לשירותך! - החלק החיצוני של התריס סופג אבק, פיח ולכלוך. כאשר לא מנקים את התריסים, לכלוך זה נכנס הביתה. המומחים שלנו יעשו עבורכם את העבודה. מיסטר קלינר - מומחים לניקוי תריסים לשירותך!
מומחים לניקוי חלונות ראווה לשירותך! - לא עוד כתמים של טביעות אצבעות ואבק על הזכוכית! מומחים לניקוי חלונות ראווה לשירותך...
מומחים לניקוי חלונות בסנפלינג לשירותך! - ניקוי חלונות בסנפלינג מאפשר את הגעת המנקה ישירות אל הצד החיצוני של החלונות גם כשהם גבוהים במיוחד.
מומחים לניקוי חלונות לאחר שיפוץ לשירותך! - שיפצתם את הבית והלכלוך לא יורד מהחלון? אל דאגה! המומחים שלנו יצחצחו עבורכם את החלון ויחזירו לו את הברק והזוהר.
בואו ללמוד איך לנקות חלונות ביעילות - סרטון וידאו המסביר כיצד ניתן לנקות את החלונות בבית או במשרד בצורה אפקטיבית, תוך שימוש במיכשור וחומרי ניקוי מתאימים...


עוד מידע על ניקיון
X
תנאי שימוש מפת האתר
כל הזכויות שמורות © חברת ניקיון מיסטר קלינר - שירותי ניקיון בארץ!