X
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

צביעת דירות
יצירת קשר

מומחים לניקוי אבק לשירותך!


תאריך: 30/10/2011 12:39   מחבר: מיסטר קלינר

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (5) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 5 reviews

האבק הוא האויב מספר אחת של הבית. אויב שתמיד יחזור, ולא משנה כמה תילחם בו! נערם על כל הרהיטים, חודר לריפוד הספות והמיטות, גורם נזק לשטיחים ולכלי הבית ומשרה תחושה של לכלוך ואי נעימות. גרוע מכך, הוא גם מזיק לבריאות.

כל אחד מנסה להילחם בו בשיטותיו שלו. אנחנו במיסטר קלינר ממליצים להיעזר בשירותיה המקצועיים של חברת ניקיון שתאפשר לכם לנקות באופן יסודי מצבורי אבק שניקיון ביתי רגיל לא יכול להגיע אליהם.

בסיום העבודה שלנו הבית שלכם יהיה מבריק מנקיון ונקי לחלוטין מאבק .

חייג/י לקבלת הצעת מחיר ממיסטר קלינר: 1-800-50-50-30

ניקוי אבק - למה זה כלכך חשוב?

הוא נראה תמים, אך אל תזלזלו בו. יש לו "בת זוג" שנקראת "קרדית האבק". מדובר ביצור קטנטן הנמצא בין גרגרי האבק וניזון מהם. הפרשותיה של קרדית האבק מזיקות לבריאות ועלולות להחמיר ואף ליצור תגובות אלרגיות חריפות.

גרגרי האבק גורמים לבעיות נשימה ואסטמה ובנוסף חודרים לכל מקום ומאיצים את תהליך ההתיישנות של הרהיטים וחפצי הנוי שלכם.

ניקוי האבק נראה כפעולה פשוטה ושגרתית. אלא שבפועל הניקיון הביתי הרגיל הוא שטחי בלבד, המנקה רק שכבה חיצונית ומצומצמת, ומשאיר אותנו עם כמות אבק רבה בבית.

אנו במיסטר קלינר ממליצים להקפיד על איבוק שגרתי פעם בשבוע, ובנוסף להיעזר באופן קבוע בחברת ניקיון אשר תבצע שאיבה עמוקה של האבק מן המקומות אליהם הניקיון הביתי הרגיל אינו מסוגל להגיע. המומחים שלנו יתנו לכם טיפים איתם תוכלו גם אתם להגיע לתוצאות טובות יותר.

כמה טיפים מהמומחים:

מומלץ לנקות לעתים קרובות. להתחיל מהחלקים העליונים של הריהוט ולרדת למטה, זאת מאחר ולאבק יש נטייה לשקוע.

בנוסף אנו ממליצים מעבר לניקוי החיצוני להחליט בכל פעם על "פרוייקט" בו משקיעים מעבר לרגיל. כדאי לערוך רישום של כל המקומות בבית בהם הוא מצטבר, ולקחת כל מקום כזה כפרוייקט נפרד.

כדאי להשתמש במטלית שאינה יבשה (לחה במידה מועטה). הלחות סופחת את האבק, בעוד שמטלית יבשה פשוט מפזרת אותו באויר. המטליות היעילות ביותר הן מטליות מבד מיקרופייבר. מרטיבים אותן בטיפת מים ובצורה זו הן מנקות ביעילות רבה.

היתרונות של חברת ניקיון מקצועית:

חברת ניקיון מצויידת בציוד וחומרים היכולים להגיע למקומות שהניקיון הביתי אינו יכול להגיע אליהם. למשל: ניקוי מזרונים. ניתן לשאוב אבק מהמזרון בעזרת שואב האבק הביתי, אלא שהשאיבה מטפלת בשכבה שמצטברת על פני המזרון ואינה מטפלת באבק השוקע בעובי המזרון.

רק הציוד המיוחד של חברת ניקיון חודר לעומק המזרון ומנקה אותו מהאבק באופן יסודי. הדבר חוזר על עצמו גם בניקוי ספות בסלון או בניקוי שטיחים.

מיסטר קלינר היא חברת ניקיון מקצועית המנוסה בעבודות כמו ניקיון בתים, ניקיון משרדים, פוליש מקצועי ושלל שירותי ניקיון רבים נוספים. אנו מכירים את כל הפינות הנסתרות בהן האבק מצטבר ואת כל השיטות להסרתו. השילוב של הניסיון והידע המקצועי עם המכשור המיוחד מבטיח כי לאחר הטיפול שלנו הבית שלכם יהיה מטוהר מאבק.

ליצירת קשר ובירורים ללא התחייבות - ליחצו כאן!

שירותי ניקיון ומידע נוסף:
מומחים לניקוי קרדית האבק לשירותך! - כמו עובדות שחשוב להכיר על הקרדית החרוצה שבשטיח ועל הספה...
מומחים לניקוי תריסים לשירותך! - החלק החיצוני של התריס סופג אבק, פיח ולכלוך. כאשר לא מנקים את התריסים, לכלוך זה נכנס הביתה. המומחים שלנו יעשו עבורכם את העבודה. מיסטר קלינר - מומחים לניקוי תריסים לשירותך!
מומחים לניקוי דלתות לשירותך! - מחקרים מראים כי ידיות הדלתות הן מקור להצטברות חיידקים. הדלתות צוברות אבק, טביעות אצבעות שומניות, כתמים ולכלוך. המומחים שלנו יעשו עבורכם את העבודה. מיסטר קלינר - מומחים לניקוי תנורים לשירותך!
מומחים לניקוי מזגנים לשירותך! - מזגן מלא אבק ומלוכלך עובד יותר קשה וגוזל יותר חשמל. המומחים שלנו יחסכו לכם זמן וכסף. מיסטר קלינר - מומחים לניקוי מזגנים לשירותך!
מומחים לניקוי בעזרת שואב אבק לשירותך! - למרות שמדובר במכשיר נפוץ בכל בית, לא כולם יודעים כיצד להשתמש בו באופן נכון.


עוד מידע על ניקיון
X
תנאי שימוש מפת האתר
כל הזכויות שמורות © חברת ניקיון מיסטר קלינר - שירותי ניקיון בארץ!