X
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

צביעת דירות
יצירת קשר

מומחים לליטוש רצפות לשירותך!


תאריך: 08/08/2017 16:28   מחבר: מיסטר קלינר

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (5) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 5 reviews

בתים רבים סובלים ככל שחולפות השנים מתהליך בלתי נמנע של התיישנות ושחיקה של רצפת הבית.

תהליך זה מלווה בהידרדרות איטית של מראה הרצפה תוך הופעת שריטות מרובות, לכלוך עיקש הנדבק למרצפות ומסרב לצאת גם בניקיון היסודי ביותר, איבוד המראה המבריק שהיה לרצפה בימיו המוקדמים של הבית ועוד.

דרך יקרה ומסורבלת במיוחד להתמודד עם כל אלה הינה החלפת מרצפות הבית באחרות. מדובר באופרציה לא יעילה הגוררת איתה עלויות כבדות ומלווה לרוב גם בצורך לצאת מהבית למספר ימים או שבועות.

עבור רוב בעלי הבתים מדובר בדרך בלתי מציאותית לחידוש מראה הבית.

לשיחה עם נציג שירות לקוחות חייג/י: 1800-5050-30

 

ליטוש רצפות Floor scrubbing הינו דרך חלופית מצוינת להגיע למראה מחודש ויוקרתי של רצפת הבית.

מיסטר קלינר הינה חברת ניקיון מקצועית המציעה שירותי ניקיון מגוונים. אחת מהתמחויותיה הבולטות הינה ליטוש רצפות וליטוש שיש בבתים ובדירות פרטיים. מומחי מיסטר קלינר זמינים לשירותכם - צרו עימנו קשר עוד היום!

סוגי ליטוש רצפות המוצעים על ידי מיסטר קלינר

ליטוש אבן Stone scrubbing - כדי להגיע לתוצאה אופטימאלית של רצפות בעלות מראה מחודש ואלגנטי מבצעים המומחים של מיסטר קלינר יישור ראשוני של המשטח באמצעות מכונת אבן מיוחדת, זאת לאחר שדאגו לחריצה של הפוגות הרווחים הקטנים בין מרצפת למרצפת בעומק של 4-5 מילימטרים ושימוש בדבק מיוחד הנמרח עליהם.

הליטוש במכונת אבן בה משולבים יהלומים מסיר את השכבה העליונה של הרצפה ומקנה לה מראה חדש הקרוב למראה רצפה שהוחלפה.

במהלך התהליך אנו נפטרים מכל המזיקים שדבקו ברצפה במשך השנים - השריטות, הלכלוך והנזקים שהצטברו בשל שימוש בחומרי ניקיון חומצתיים. התוצאה המתקבלת מרשימה ומספקת לרצפה תחושה ומראה של רצפת בית חדש שנבנה זה עתה.


ליטוש בבד שמיר - זוהי שיטת ליטוש אלטרנטיבית ועדינה יותר המסירה שכבה קטנה יותר מהמרצפות וטובה מאוד להיפטרות מכתמים ולכלוך שאינם ניתנים להסרה באמצעות ניקיון קונבנציונאלי.

במסגרת השיטה נעשה שימוש במכונות ליטוש העטופות בד מיוחד המלטש את הרצפה.

כדי להגיע לגימור איכותי וייחודי של עבודת ליטוש האבן כדאי להמשיך אותה בביצוע פוליש לרצפת הבית.

לאחר חידוש הרצפה באמצעות הליטוש יבצעו מומחי הפוליש של מיסטר קלינר מריחה של חומרי הברקה איכותיים בהתאם לסוג אותו יבחר הלקוח ובהתאם לסוג המרצפות מהן בנויה רצפת הבית.

הפוליש יעניק לבית המגורים מראה יוקרתי במיוחד שישמר לאורך זמן.

 

מהו ליטוש?

כאשר פעולת הקרצוף לא מנקה את הרצפה והרצפה נותרת מלאת כתמים, ניתן להעביר את הרצפה תהליך ליטוש להורדת הכתמים/חידוש הגלזורה/כדי שהפוליש יוחדר למרצפת בצורה אחידה ותקינה. אם כך- ליטוש יכול להיות פעולה מקדימה לפוליש, או פעולת ניקיון בפני עצמה.

לאחר ליטוש ניתן להוסיף חומר בשם "סילר"- חומר הגנה ואיטום נגד נוזלים וחומרים חומצתיים. חומר זה לרוב מתווסף לפעולת הליטוש, אך ניתן גם להשתמש בו למרצפות חוץ שנתונות לנזקי מזג האוויר וזקוקות להגנה נוספת. חומר זה מתאים במיוחד למצרפות שיש, טרצו ושומשום.

מהם סוגי הליטוש השונים ולאיזה מרצפות הם מתאימים?

ליטוש בבד שמיר- ליטוש להורדת כתמים קלים. מדובר בסוג ליטוש מאוד עדין שלא פוגע במרצפות. הליטוש מתאים למרצפות טרצו בעיקר.

ליטוש ברשת יהלום- ליטוש יוקרתי יותר מבד שמיר, מתאים מאוד לחידוש גלזורה והורדת כתמים קשים. לאחר ליטוש זה מוסיפים חומר מסוג אקרילי(פוליש אקרילי) או סילר, בהתאם למצב הרצפה. החומר האקרילי/הסילר מונעים החלקה ושומרים על המרצפות.  ברוב המקרים ניתן להוסיף הכנה לליטוש ברשת היהלום- חומר מרכך אשר מרכך את הכתמים על הרצפה.
הליטוש מתאים למרצפות טרצו שומשום ושיש.

ליטוש אבן- ליטוש ברמה הכי גבוהה, הנעשה באמצעות פתיחת החריצים ברצפות על ידי דיסק יהלום. לאחר מכן שואבים עם שואב תעשייתי את החריצים מאבק ולכלוך וממלאים את החריצים בדבק שיש מקצועי המותאם לגוון השיש/הרצפה. ליטוש זה מתבצע במקרים בהם הרצפה עקומה, ליישור משטחים, או אם הרצפה נאכלה, התחספסה בגסות, ואנו רוצים ליישר/לחדש את המשטח/הריצפה. הליטוש נעשה על ידי מכונת אבן, באבני יהלום. ליטוש זה נעשה לעיתים רחוקות כיוון שליטוש רשת יהלום לרוב מספיק.
הליטוש מתאים למרצפות טרצו שומשום ושיש, וגם רצפת בטון.

מהו ליטוש בטון?

במקרים בהם יש רצפת בטון מחוספסת או מוכתמת, ניתן לבצע כל אחד משלושת סוגי הליטושים (בהתאם לצורך של משטח הבטון), ולאחריהם למרוח שכבת סילר שאינה מחליקה המגנה על הרצפה מפני ספיגת נוזלים והצטברות של כתמים.

מה עושים במקרה של קרמיקה/גרניט פורצלן?

כיוון שלא ניתן להשתמש בפוליש על רצפת קרמיקה או גרניט פורצלן, אופן הטיפול הוא קרצוף. במידה והרצפה ישנה ויש עליה כתמים, יש טיפולים מיוחדים לחידוש גרניט פורצלן וקרמיקה. לרצפות גרניט פורצלן מחוספסות יש טיפול עם מכונה וחומרי ניקיון מיוחדים שמחדשים את הגרניט ומנקים את החריצים שלה. לרצפות גרניט פורצלן אנטי סליפ (מרצפות הנמצאות לרוב באמבטיות, שירותים, מרפסות וכו') יש גם טיפול עם מכונה וחומרי ניקיון מיוחדים שמחדשים את הגרניט פורצלן.

האם אתם עובדים עם ניקיון בלחץ מים?

אנו עובדים עם ניקיון בקיטור על רצפות גרנוליט, אקרשטיין, או רצפת אבן.

באלו חומרים אתם משתמשים?

אנו משתמשים בחומרים בעלי קו תקן, חומרים אקולוגיים וירוקים לסביבה. אנו שומרים על בית הלקוח מפני נזקים, לא משתמשים בחומרים חזקים, ובסוף כל עבודה הקליינט עובר על הבית ועל העבודה ומשלם בסוף העבודה לאחר שביעות רצונו.

מקצועיות בלתי מתפשרת

היעזרות במומחי ליטוש הרצפות של מיסטר קלינר תסייע לכם להגיע למראה מחודש ומרנין של הבית.

קשה להפריז בחשיבות שבהקפדה כי החברה שבידיה אתם מפקידים את ביתכם תהיה חברה בעלת ניסיון ומומחיות רבי שנים בביצוע עבודות ליטוש רצפות בפרט ועבודות ניקיון וחידוש מראה בכלל.

צוות העובדים של מיסטר קלינר הינו צוות מיומן העובר הכשרות רבות כל הזמן כדי לוודא כי הינו שולט ברזי העבודה המקצועית.

שימוש בשירותיה של החברה יעניק לכם ראש שקט וידיעה כי ביתכם יטופל בצורה הטובה ביותר האפשרית.

לחצ/י כאן ליצירת קשר ללא התחייבות!

שירותי ניקיון ומידע נוסף:
מומחים לליטוש מדרגות לשירותך! - ליטוש מדרגות נעשה באמצעות מכונה מיוחדת. המכונה מלטשת ומסירה את השכבה העליונה, הפגועה של האבן ומגלה שכבה תחתונה חדשה ומבריקה.
מומחים למניעת החלקה לשירותך! - רצפה נקיה ובמיוחד רצפה רטובה עלולה להיות מוקד לסכנת החלקה. נושא זה חשוב במיוחד בבתים בהם יש ילדים או קשישים. מיסטר קלינר - מומחים למניעת החלקה לשירותך!


עוד מידע על ניקיון
X
תנאי שימוש מפת האתר
כל הזכויות שמורות © חברת ניקיון מיסטר קלינר - שירותי ניקיון בארץ!