X
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

צביעת דירות
יצירת קשר

מומחים לניקוי חדרי מדרגות לשירותך!


תאריך: 04/03/2013 09:07   מחבר: מיסטר קלינר

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (10) דירוגים | דירוג ממוצע (4)
4 stars - based on 10 reviews

חדר המדרגות ולובי הבניין הם חלק בלתי נפרד מהדירות הנמצאות בו. שמירה על מראה אסתטי ונקי בחלקים אלה של הבניין היא נדבך חשוב מאין כמוהו בשימור מראה מזמין ומכובד ונעים לדירה בה אנו מתגוררים.

כפי שרבים מאיתנו החיים במבני מגורים משותפים כבר יודעים, השמירה על ניקיון חדר המדרגות וסביבת השטחים הציבוריים בבניינים היא פעמים רבות אינה עניין של מה בכך ודורשת מאמץ רב מצד הדיירים.

לכן, כמעט בכל בניין מגורים משותף בישראל ועד הבית מעסיק חברת ניקיון לצורך ניקוי חדר המדרגות וסביבת הבניין.

חייג/י עכשיו לפרטים על המבצעים שלנו: 1800-5050-30

חברת מיסטר קלינר מציעה מגוון שירותי ניקיון תוך מתן שירות מעולה ויישום מומחיות ארוכת שנים בתחום. אנו מספקים שירותי ניקוי לחדרי מדרגות למגוון רחב של בנייני מגורים ומשרדים בכל רחבי הארץ. בבתים מגורים משותפים וכפי שציינו, גם בבנייני משרדים בכל אזורי התעשייה בארץ.
למידע נוסף ופניה אישית: ליחצ/י כאן ליצירת קשר!

שירותי ניקוי חדר מדרגות של מיסטר קלינר

עובדי מיסטר קלינר יקחו על עצמם את תחזוקם ושימור מראם המכובד והמבהיק מניקיון של השטחים הציבוריים בבניין שלכם.

צוות החברה ידאג לשטיפה שבועית של מדרגות הבניין ושל רצפת הלובי, לניקוי אבק מחפצים דקורטיבים הנמצאים בבניין והמראות המוצבות בו וכמובן לשימור ניקיונה של המעלית לרווחת כלל הדיירים המתגוררים בבניין. הצוות ערוך להתמודד עם מגוון רחב של צרכים המועלים על ידי הלקוחות וביניהם אף שימור מראה הגינה הציבורית ואחזקה סניטרית של חדר האשפה בבניין.

כדי להבטיח כי הבניין ישמור על מראה יוקרתי ונקי לאורך זמן ערוכה החברה להציע ללקוחותיה שירותי ניקיון ייחודיים כמו: פוליש Polish לצד ליטוש רצפות Floor scrubbing שיתבצעו בבניין שלכם אחת לתקופה ויתרמו למראה מבריק מניקיון לאורך זמן המקנה תחושה של יוקרה ובייתיות.

צוות העובדים המיומן והמנוסה ערוך לספק שירות מושלם ומתמשך לבניינים עליהם הוא מופקד. החברה נותנת חשיבות להתאמת העובד או צוות העובדים לדרישות לקוחותיה המתגוררים בבניינים שעל ניקיונם היא אמונה ומקפידה כי צוות יהיה בעל רמת שירותיות גבוהה במיוחד ובעל שליטה גבוהה במיומנויות הניקיון הנדרשות.

מיסטר קלינר מקפידה כי שירותי ניקיון הניתנים על ידה יתבצעו תמיד תוך שימוש בחומרים ובמיכשור מהאיכותיים והחדישים ביותר ביותר ושמה את שביעות רצון לקוחותיה כנר לרגליה במקום הראשון בסדר העדיפויות של החברה.

חברת ניקיון אמינה ומקצועית!

חדר המדרגות בבניין והשטחים הציבוריים בו קרובים מאוד לסביבה בה אנו חיים או עובדים. כאשר שוכרים שירותי ניקיון המיועדים לאזורים אלה יש לתת דגש לאמינות ומוניטין החברה.

מיסטר קלינר מקפידה כי צוות העובדים האמון על ניקיון חדרי המדרגות יהיה בעל רמת הכשרה ואמינות גבוהים תוך שהיא מקפידה לרענן רבדים שונים בעבודה אצל עובדיה כל הזמן. החברה שמה לנגד עיניה את שביעות רצון הלקוחות ואת מתן השירות המעולה תוך עמידה מוחלטת בלוחות הזמנים המוגדרים ותוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של איכות.

לחצ/י להצעת מחיר ממיסטר קלינר ללא התחייבות!

היכנס/י לפורום הנקיון הגדול 24 שעות ביממה

שירותי ניקיון ומידע נוסף:
מומחים לליטוש מדרגות לשירותך! - ליטוש מדרגות נעשה באמצעות מכונה מיוחדת. המכונה מלטשת ומסירה את השכבה העליונה, הפגועה של האבן ומגלה שכבה תחתונה חדשה ומבריקה.


עוד מידע על ניקיון
X
תנאי שימוש מפת האתר
כל הזכויות שמורות © חברת ניקיון מיסטר קלינר - שירותי ניקיון בארץ!